Teknoloji

Bir Oyuncu Baldur’s Gate 3’ü 100 Saate Yakın Oyun Süresiyle 10 Dakikada Bitirmeyi Başardı!

kaydeden Larian Studios Baldur Kapısı 3,Uzun bir bekleyişin ardından erken erişimden ayrıldı ve 3 Ağustos’ta piyasaya çıktı. RPG türündeki yapım kısa sürede bekleyenlerle buluşarak tüm zamanların en akıcı oyunlarından biri haline geldi.

Şimdi ise Baldur’s Gate 3’te bir oyuncu herkesi hayrete düşüren bir başarıya imza attı. Mae isimli kullanıcı 10 dakika 3 saniyekaydı bitirdi.

Uyarı: Buradan çıkan haberler kesinlikle oyuncular için küçük de olsa spoiler içerebilir.

Mae’nin oyunu 10 dakikada bitirdiği video

Yukarıdan da görebileceğiniz gibi Mae herkesi şaşırttı ve oyunu bu kadar kısa sürede bitirmeyi başardı. Larian’ın kurucusu Swen Wicke, oyunun muhtemelen 75-100 saatOrtada olacağını söyledi.

Peki bu oyuncu oyunu 10 dakikada bitirmeyi nasıl başardı? Biraz spoiler olacak bu yol, kesinlikle oyunun ikinci bölümündeki olayları içeriyor. Çok fazla ayrıntıya girmeden, bu strateji mutfak karakterini merkeze alır. ikinci bölümde Fırtına ile yapılan bir seçim ilesona erken ulaşmak mümkün hale gelir.

Bu kadar kısa sürede bitirmek elbette kolay değil. Öncelikle oyunun ikinci bölümünü bitirmeniz gerekiyor. Bu arada atlanması gereken birçok değerli kısım vardır ve daha hızlı hareket etmek adettendir. Videoyu izleyerek Mae’nin bunu nasıl yaptığını görebilirsiniz.

borckaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu