Haber

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Köşk ilçesinde vatandaşlarla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, Köşk ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Cet Tohumlarından elde edilen fideleri dağıtan Çerçioğlu, Köşk pazarını da ziyaret etti. Köşkte vatandaşlarla buluşan Çerçioğlu’na, Köşk İlçe Başkanı Mehmet Güldenk de eşlik etti.

Yöresel tarım ürünlerini korumanın önemine değinen Çerçioğlu, “Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak Ata Tohumlarımızın çocuklarımıza kalması için her yıl milyonlarca fidan dağıtıyoruz. Vatandaşlarımızdan da tohum almasını rica ediyoruz. Toprağı verimli olan Köşk ilçemizde vatandaşlarımıza bu yıl da Ata Tohum’dan elde edilen sebze fidelerini tanıtarak onları tanıştırdık.” ” söz konusu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl kışlık marul, lahana, karnabahar ve brokoli fideleri dağıtılırken, Köşk pazarını da ziyaret eden vatandaşlar hayat pahalılığından şikayetçi oldu. Vatandaşlar durumlarının içler acısı olduğunu söylerken, bir ayakkabı tamircisi günde 80-100 ayakkabı tamir ettiğini, vatandaşların yeni ayakkabı alamadığını söyledi. Vatandaşlardan gelen kahve ve kahvaltı tekliflerini geri çevirmeyen Çerçioğlu, esnafa hayırlı işler diledi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu