Haber

Yol Çalışmalarından Dolayı Trafikte Dikkatli Olmalısınız

Karayollarının inşaat, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği kesimlerde yavaş araç kullanmak ve trafik işaret ve sinyallerine uymak gerekmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İstanbul-Ankara devlet yolunun Kozluk Kavşağı 0-1. Doğru ulaşım yolu üzerinde yapılan çalışmalar nedeniyle Sakarya-Düzce istikametinde ulaşım servis yolu ile sağlanmaktadır.

Kırıkkale-Kırşehir yolunun 24-49. Refüj ayırma bordür ve hendek beton çalışmaları nedeniyle kilometrelerin çeşitli kesimlerinde şerit daraltma işlemleri yapılıyor.

TAG Otoyolu 8-12 nolu Gaziantep Batı-Gaziantep Kuzey kavşakları. Kilometrelerde köprülü kavşak yapılması nedeniyle kontrollü ulaşım izni veriliyor.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-26. Kilometrelerce süren imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım çift yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

Çorum çevre yolunun 0-2. Kilometrelerdeki üretim çalışmaları (Yeni İskilip Farklı Seviye Kavşağı) nedeniyle ulaşım denetim altında devam ediyor.

Giresun il sınırı-Suşehri yolunun 6-8’i, Akseki-Alacabel yolunun 22-24’ü, Denizli çevre yolunun 2. etabı 0-14. Kilometrelerce süren üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve sinyallerine dikkat etmesi gerekiyor.

Balıkesir-İzmir yolunun 2-3. Küçükbostancı Köprüsü’nde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Çankırı-Ankara yolunun 31-32. Kilometrelerce süren imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu