Yaşam

Trans fenomen Arda Bektaş, Kerimcan Durmaz’ın asistanının saldırısına uğradı

Makyajlı görüntüleriyle tanınan trans fenomen Arda Bektaş, Nişantaşı’nda Kerimcan Durmaz’ın asistanı Furkan Çağman’ın saldırısına uğradı. Dayak yediği anları yayınlayan Bektaş, şikayetçi olduğunu ve başına gelebilecek her türlü olaydan Kerimcan Durmaz, Furkan Çağırman ve çevresinin sorumlu olduğunu söyledi.

“KERİMCAN’IN YARDIMCISI ARKASINDAN GELİP SALDIRDI”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şiddete maruz kaldığını anlatan Arda Bektaş, şunları söyledi: “Biraz sonra paylaşacaklarım için çok üzgünüm, yaşadığım bu üzücü ve son derece talihsiz olayı sizlerle paylaşmak zorundayım. Kerimcan Durmaz ve yakın çevresi bu görüntüde yer alan asistanı Furkan Çağman gibi isimlerle birlikte.” Arkadaş olduğumuz dönemden bu güne kadar pek çok mobbing vakasıyla, psikolojik şiddetle, gerçekle alakası olmayan dedikodularla, pek çok haksız eylemle karşı karşıya kaldım. Ancak Samet’le dostluğum benim için çok değerli olduğu için bunu hep alttan, perde arkasından ele aldım. Sorunlara devam ettim ve devam etmedim. Ama geçtiğimiz aylarda yine polemik yaşandı ve Selin Ciğerci’ye her zaman saygı duyduğum, sevdiğim ve desteklediğim için hepsiyle arkadaşlığımızı sonlandırdık. Sonrasında biraz yaşadıklarımı ama bana yapılanları anlattım ve konuyu kapattım. Uzun zamandır bu insanlardan hiçbirini görmedim. Kimseyi görmüyorum. Ancak bugün işe giderken evimin arkasındaki sokakta saldırıya uğradım. “Kulaklığım takılı olduğu için arkamdan gelip bana saldıran Furkan Çağman’a karşı kendimi koruyamadım.”

“BENİM BAŞINA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ RASTGELE OLAYDAN KERİMCAN SORUMLUDUR”

“Ülkemin ve kendimin içinde bulunduğu şiddet sarmalından nasibimi maalesef ben de yaşadım. Bu insanların fiziki şiddete varan eylemlerinden bıktım ve çok üzgünüm. Türk adaletine güveniyorum. Umarım bu insanların nefreti biter.” Yıllardır bana yönelik önümü kesme çabaları, hırsları sözlü ve fiziki şiddete dönüştü.” “Durum bitti ama başıma gelebilecek her türlü fiili olaydan Kerimcan Durmaz, çalışanı Furkan Çağırman ve yakın çevresi sorumludur. gerekli eylem.”

Kerimcan Durmaz ise kendisine yöneltilen suçlamaların ardından herhangi bir açıklama yapmadı ve sadece Selin Ciğerci ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Furkan Çağman ve Kerimcan Durmaz
Arda Bektaş
Furkan Çağman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu