Teknoloji

Google’dan “Küçük Esnafa” Yapay Zeka Dopingi: Dev Markalarla Rekabet Kolaylaşacak

büyük şirketler e-ticaret Ajanslarla çalışabilir veya kendi bünyesinde özel bir birim kurabilirler. Küçük işletmelerin bu kadar şansı yok. Google, yeni güncellemesiyle yapay zeka küçük işletmelereTakviye amaçlı kullanmaya hazırlanıyorum.

Google’dan satış yapan işletmeler kendilerini buluyor “küçük iş” olarak tanımlanabilir. Böylece alışveriş yapanların bu mağazaları fark etmesi daha kolay olacaktır. Ayrıca bu etikete sahip mağazalar, Google Haritalarüzerinde de işaretlenecektir. Google AramalarındaBu işletmelerle ilgili çalışmalarda” küçük iş” etiketi. Şu anda ABD’de kullanıma sunulan özellik, yakında daha fazla ülkede de kullanıma sunulacak.

Yapay zeka küçük işletmelerin hizmetinde olacak

Google’danAçıklamaya göre gelecekte işletmeler internet trafiği, mağaza konumu, satılan ürün sayısı gibi kriterlere göre değerlendirilecek. otomatik olarak işaretlenecektir. Bu özelliğin kullanılması isteğe bağlı olacaktır.

Google’ın alışveriş departmanından sorumlu Matt Madrigal, Büyük işletmelerin küçük işletme olarak görünmesinin mümkün olmadığını belirtirken, bu etiketleri yalnızca onaylı satıcıların taşıyabileceğini ekledi. Yeni özelliğiniz Direk nakliyeBu gibi yöntemlerle ticaret yapan bireylerin kapsanıp kapsanmayacağı veya sömürüye karşı nasıl korunacakları henüz belli değil.

Yeni güncellemeyle birlikte işletmeler hakkında bilgi edinmek daha kolay hale gelecek. Şirketler hakkında temel bilgileri gösteren bir web sitesi bilgi kartı Şirket ismine tıkladığımızda karşınıza çıkacak. Ayrıca yapay zeka yardımıyla sanat eseri görselleri oluşturulup güncellenebilmektedir. Önümüzdeki ay İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hindistan ve Brezilya’da yayınlanacak olan özelliğin dünyanın geri kalanına ne zaman yayılacağı bilinmiyor. Bilinmeyen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu