Teknoloji

Yeni My Netflix merkezi, yayın hizmetinde yaptığınız her şeyi aynı anda önünüze getiriyor

Akış hizmeti devi Netflix, kullanıcıların izleyecek bir şeyler ararken zaman kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. My Netflix adlı yeni bir özelliği başlattı.

Netflix’im, güncellenen Netflix uygulamasının sağ alt köşesinde bulunur. İndirdiğiniz parçalar, Listem’de kayıtlı dizi ve filmler, ayarladığınız hatırlatıcılar, şu anda izlediğiniz veya geçmişte izlediğiniz dizi ve filmler gibi birçok şeyi barındıran özel bir alan işlevi görür.

My Netflix, beğendiğiniz filmleri ve TV şovlarını da gösterir. Listem ve izleme geçmişi gibi birçok liste başlangıçta hizmette mevcuttu, ancak Netflix uygulamasına dağılmıştı. Bir blog gönderisi aracılığıyla şirket, Netflix’imin “ Ne izlemek istediğinizi seçmenize yardımcı olacak kolay kısayollarla size özel tasarlanmış tek adres‘ o tartışır.

Hareket halindeyken telefonunuzla doğrudan Netflix’im’e giderek kaydettiğiniz veya indirdiğiniz bir şeyi izlemek üzere hızlıca seçin. Tüm dizi ve film kataloğumuzu keşfetmek için Ana Sayfa sekmenizi ve uygulamanın diğer bölümlerini ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.

My Netflix şu anda iOS’ta mevcut ve Ağustos ayı başlarında Android’e de gelecek. Yeni özellik güncellemesi, akış devinin, insanların hizmetini nasıl kullanabileceklerine ilişkin kısıtlamalar getirmesinden kısa bir süre sonra gelir. Çalışıyor gibi görünen şifre paylaşım sınırlamaları Şimdi 100’den fazla ülkeye yayıldı.

Raporlara göre, şifre kısıtlamaları Netflix üzerinde olumsuz bir etkisi olmadıve şirket 2023’ün ikinci çeyreğinde 5,9 milyondan fazla yeni abone kazandı.Bunun dışında Netflix bu yılın başlarında Kanada’da lanse edildi. Temel reklamsız planBu planın sona ermesinin ardından ABD ve İngiltere de bu planı yürürlükten kaldırmıştır.

habersarkisla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu