Yaşam

Son Sözleri Ağlattı: Camdaki Kız Feride Oyuncusu Nur Sürer Diziye Veda Etti

İki dönemdir ekranları kasıp kavuran Camdaki Kız dizisinde büyük bir yaprak dökümü yaşandı. Hande Ataizi’nin ardından Nalan’ın annesi Feride’ye hayat veren usta oyuncu Işık Sürer de diziden ayrıldı. Sete veda eden Sürer çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı, detaylar içeriğimizde.

Ünlü psikiyatrist ve yazar Gülseren Budaıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, gerçek bir yaşam öyküsünden yola çıkıyor.

Nalan’ın hayatı travmalarla dolu annesiyle kuramadığı bağın hayatını nasıl alt üst ettiğine tanık olduğumuz dizide her karakterin bir ruhsal sorunu ve travması olduğunu da görüyoruz.

Yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren ‘bekaret testi’ sahnesiyle gündemi oldukça meşgul eden dizi, iki dönemdir Perşembe akşamları en çok izlenenler arasında ortalarda yer alıyor.

Dizide hayatını karartan Nalan’ın annesi Feride, ilk bölümden son bölüme kadar seyircinin aklı ve ruh sağlığı ile oynamaya devam etti.

Başta kızı Nalan olmak üzere insanların hayatını kontrol etme takıntılı bir özelliği olan Feride karakterine usta oyuncu Parıltı Sürer hayat vermiştir.

Antalya Altın Portakal Sinema Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan ilk kadın oyuncudur.

Başarılı oyuncunun 29 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan bölüm ile Camdaki Kız dizisinden ayrılacağı açıklandı.

Bugün sosyal medyaya düşen görüntülerle sete veda eden oyuncu, “Hepinize teşekkür ederim, setin yaş ortalaması 43 değil galiba, sinemaya gireli 43 yıl oldu. bunca yıldır en mutlu olduğum set olduğunu söylemek için.”

“Feride’yi beraber aldık, hiçbirinizi unutmayacağım, buraya geleceğim” diyen oyuncu, set arkadaşlarıyla tek tek kucaklaştı.

İşte Parıltı Sürer’in sete veda ettiği duygusal anlar:

Nur Sürer’in diziye vedasının ardından senaryo gereği Nalan’a tüm sırlarını ölüm döşeğinde anlatan Feride’nin ölümü bakalım dizide nasıl yankı uyandıracak. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu