Haber

Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Deprem Bölgesinde: “Marmaris Halkı Her Zaman Yanında”

DepremBölgeyi 3 günlük ziyarette bulunan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Acıların hala taze olduğu bölgede yaşanan sorunları özellikle barınma konusunda dinledik. dayanışmaya en çok ihtiyacımız olduğu anda her zaman yanınızdayız.”

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Başkan Yardımcıları İhsan Öztürk ve Ali Zağlı ile birlikte 3 günlük yoğun bir programla deprem bölgesini ziyaret etti. Marmaris Belediyesi tarafından yapılan ve Malatya’nın Yeşilyurt ilçesindeki konteyner kente yerleştirilen 20 konteyneri de teslim eden Oktay, Kahramanmaraş ve Malatya’yı ziyaret ederek bölge sakinleriyle görüşmeye gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kahramanmaraş merkezde CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ve Malatya’da CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile görüşen Oktay, Marmaris’teki depremin acısını da hissettiğini ve ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

“ACILARINI PAYLAŞIYORUZ”

27 Nisan Perşembe günü Marmaris’e dönen Lider Oktay, ziyaretlerini şu sözlerle değerlendirdi:

“Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde inşa ettiğimiz 20 adet konteyneri, deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın en büyük sorunu olan barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza teslim ettik. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. yeni yuvalarını bulana kadar huzur ve mutluluk içinde yaşayın.Geldik.Acıların hala taze olduğu bölgede özellikle barınma konusunda yaşanan sıkıntıları dinledik.Dönemde Marmaris olarak her zaman yanlarında olduğumuzu anlattık. dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde yaraları birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhuyla, unutmadan, unutmadan saracağız. Marmaris halkının sıcacık sevgisi.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu