Haber

AK Parti ‘Kent Buluşmaları’na yeniden başlıyor

AK Parti yerel seçimlere başladı…

AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, yaz döneminde yoğun saha çalışması yürüten il ve ilçe teşkilatları tarafından, “Vatandaşın nabzı tutulur, milletin sesi dinlenir”Şehir Buluşmaları yapılacak.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen çalışma kapsamında, 81 il ve 922 ilçe teşkilatında bakanlar, MKYK üyelerinin katılımıyla düzenlenecek programlarda AK Parti’nin 21 yılda yaptığı çalışma ve hizmetler anlatılacak. ve milletvekilleri ile yurdun dört bir yanından gelen talep ve beklentiler dinlenecek.

100. yıl kutlanacak

AK Parti siyasetini anlatacak çalışmalar çerçevesinde esnaf ve iş yeri ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla toplantılar yapılacak.

Engelli ve yaşlılar ile gazi ve şehit ailelerinin de ziyaret edileceği programlarda, Cumhuriyetin 100. Yıldönümü vurgulanacak.

İl başkanlıkları tarafından yapılacak teşkilatlanma toplantılarında, diğer partilerden AK Parti’ye katılanlara rozet takma töreni yapılacak.

Programlar başladı

Daha önceki dönemlerde göreve gelen il başkanları, ilçe başkanları ve milletvekilleri siyasi deneyimleri kapsamında bir araya gelerek istişarelerde bulunacak.

Bu kapsamda Artvin’de bugün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ın katılımıyla bir program düzenlenecek.

Yarın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Kastamonu’da, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan Kocaeli’de, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Manisa’da, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güçlü Tunceli’de, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Zonguldak’taki programlara katılacak.

korkutelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu